Novinky

O soutěži

Slavnostní účesy podle Libora Šuly

Libor Šula, kadeřník a majitel Libor Šula The Salon, ambasador L‘Oréal Professionnel. „Vrací se rafinovanost a maximální ženskost. To znamená, že rozevlátým účesům v messy stylu už pomalu odzvonilo. Vlasy můžete natočit,

*****

O soutěži

GALAVEČER &PLES

Chystáte se na významnou společenskou událost, na které potřebujete reprezentovat? Oblékněte si dekadentně sametový overal nebo šaty, zahalte rty do výrazného odstínu a zkroťte hřívu do formálního úvazu. Inspiraci čerpejte od špičkového kadeřníka Libora Šuly, majitele The Salon a ambasadora značky L’Oréal Professionnel, který vykouzlil slavnostní účes pro herečku a blogerku Mariku Šoposkou.

*****

O soutěži

Pracovní účesy podle Anny Pavlicové

Kadeřnice a vítězka soutěže L’Oréal Colour Trophy 2016 působí v Salonu Petra Měchurová. „Ležérní, nadčasové drdoly jsou stále v kurzu. Stačí si zvolit těžiště účesu (v týlu, za uchem apod.), udělat culík, vlasy přeložit a zasponkovat tak, jako jsem to udělala pro Bereniku. Práci vám usnadní a výdrž účesu prodlouží i profesionální stylingové přípravky. A pokud potřebujete inspiraci, najděte si například nějaká postupová videa na internetu.“

*****

O soutěži

Pracovní večeře

Čeká vás důležité setkání s klientem, na kterém potřebujete udělat nejlepší dojem? Myslete na to, že musíte vypadat reprezentativně, jenže ne svázaně. Takže slavnostní účes a oblečení ano, ovšem ponechte si svoji dávku ženskosti! Inspiraci vám přináší Anna Pavlicová, top stylistka Salonu Petry Měchurové, která se postarala o Bereničinu vlasovou proměnu.

*****

O soutěži

Trendem podzimu je přirozenost

L’Oréal Professionnel představuje ve spolupráci s francouzskou módní návrhářkou Vanessou Bruno 12 trendy přirozených odstínů barev INOA, které podtrhnou osobitost a krásu každé ženy. Při jejich výběru se Vanessa inspirovala v přírodních barvách, jako jsou jemné odstíny písku, země nebo dřeva. Jejím hlavním cílem byl co nejpřirozenější vzhled vlasů. Do výběru zahrnula jak studené, tak teplé odstíny, aby vyhověla každému tónu pleti a zároveň zvýraznila vlasy.

*****

O soutěži

Romantická večeře

Tlumené světlo, příjemná hudba, nekonečné pohledy. Čeká vás s drahým důležitý večer? Abyste získala to pravé kouzlo, dejte si záležet na výběru svého outfitu a také účesu! Černé šaty a ledabyle zapletené vlasy působí elegantně a zároveň sexy. V osudovou ženu svého muže se při pózování proměnila dnes již maminka chlapečka Nikol Štíbrová. Česala ji kadeřnice Andrea Josková.

*****

O soutěži

Slavnostní účesy podle Andrey Joskové

Kadeřnice a majitelka salonu Andrea Josková, ambasadorka značky L’Oréal Professionnel „Culíky, ležérní vrkoče nebo mírně rozcuchané zapletené vlasy patří k TOP trendům, které se hodí na každou slavnostní příležitost. V tomto případě jsem zvolila techniku reverzního francouzského copu, tedy copu zapleteného odzadu dopředu. Celkový vzhled dotvoříte vyjmutím několika pramenů – vznikne tak odlehčený, uvolněný romantický styl.“

*****

O soutěži

Letní párty

Sezona nabitá bujarými večírky právě začíná.

Pokud se na nich chcete pořádně blýsknout, dejte si záležet na outfitu a slaďte s ním i svůj účes. Čím víc budete experimentovat, tím víc bodů za nápaditost sklidíte. Malá inspirace? Co třeba pastelové tóny ve vlasech, jakými se teď chlubí Martina Pártlová? Proměnila ji kadeřnice Irena Vavrušková.

*****

O soutěži

Letní trendy podle Ireny Vavruškové

Kadeřnice a majitelka Vlasového studia Vavruškovi, ambasadorka značky L’Oréal Professionnel

„Bláznivé a pastelové barvy ve vlasech jsou letos neskutečně trendy, a kdy jindy je vyzkoušet než právě během léta? Skvělá je jejich variabilita – od sytých tónů až po jemné odlesky, od kompletní barvy přes decentní melíry.“

*****

Stylově na festival

Stylově na festival

Blíží se čas letních festivalů a koncertů, a tak Petra Měchurová, ambasadorka L’Oréal Professionnel, vykouzlila herečce Veronice Arichtevě sofistikovaný, barevnými bavlnkami protkaný účes. Navzájem propletené drobné copánky podtrhnou váš letní sexy look.

Jak takového účesu docílit? Připravujeme pro vás video, kde nahlédnete kadeřnici Petře Měchurové pod ruce!

*****

Mezinárodní kolekce L’ORÉAL Professionnel

Mezinárodní kolekce L’ORÉAL Professionnel

Nová mezinárodní kolekce jaro / léto 2017 L’Oréal Professionnel inspirovaná make-up trendy a stylingem ze světových módních přehlídek. Tuto sezónu se vlasy stávají skutečným módním doplňkem! Trendy barva je pro tuto kolekci „nude beige“, tedy „nahá“ béžová, která je tvořena kombinací teplých a studených odstínů blond. Další je „měděná foilyage“, která vlasům dodává měděný tón a zaručuje jim krásné pozvolné zesvětlení.

V oblibě jsou nicméně i pastelové růžovo-fialové či přirozené hnědé barvy. Mezi účesy nechybí vlny, drdoly, copy, ani trendy moderní shag na mnoho způsobů.

Svěřte se do rukou expertů a vyzkoušejte nové trendy! Buďte originál a sexy!

*****

O soutěži

Hladký účes s přirozeným pohybem v délkách

Francouzská elegance a jemný měděný odstín vytvořený ve spolupráci s návrhářkou Vanessou Bruno – to nabízí tento trendy účes. Vlasy jsou u kořínků jemně uhlazené, v délkách a koncích lehce navlněné. Vlasy jsou ponechány rozpuštěné pro maximální pohyb.

Produkty:
Wet domination, Shower shine by Tecni.ART, 160 ml, 275 Kč / 11 €
Siren Waves, Hollywood Waves by Tecni.ART, L’Oreal Professionnel, 150 ml, 275 Kč / 11 €